Aanvullende informatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | T40190 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 35 W |
| Volumeregeling | Op luidspreker |
| Bass opties | Geen opties |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Draadloze verbinding | Nee |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Afstandsbediening | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Aansluiting hoofdtelefoon | N |
| Aantal Optische ingangen | Geen |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Coaxiale ingangen | 0 |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Model | AM 50 |
| PC-speaker opties | Audio-ingang |
| Taal handleiding | Engels |
| Totaal vermogen set | 70 |
| Type audiokanaal | 2.0 |
| Type input/output | 3.5 mm jack |
| Type surround sound | Niet van toepassing |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Verpakking breedte | 337 mm |
| Verpakking hoogte | 243 mm |
| Verpakking lengte | 507 mm |
| Verpakkingsgewicht | 11513 g |
| EAN | 5420025606233 |
| BOL Beste prijs | € 265,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | 1 – 2 weken |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.