Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 14 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 12 |
| Aantal 5.25 inch bays | 6 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 88887106 |
| Materiaal | Staal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 2 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 1 |
| Model | Inter-Tech 3U-30240 Rek Zwart |
| Moederbord form factor | ATX |
| Type aansluiting | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Verpakking breedte | 560 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 560 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10420 g |
| EAN | 4260133126275 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Soort zijpaneel | Gesloten zijkant |
| Type bijvoegsel | Server-behuizingen |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.