Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 1830 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 3072 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 128 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 550 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N40602-08D6-173051N |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Kleur | Zwart |
| Model | Inno3D GEFORCE RTX 4060 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 118 mm |
| Product lengte | 42 mm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief, Passief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| EAN | 0835168003354 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.