Aanvullende informatie
| Opslagcapaciteit | 960 GB |
|---|---|
| Type harde schijf | 2.5 inch harde schijf |
| Verpakkingsinhoud | null |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LTC10Z960GG8 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor type apparaat | Laptop, Desktop |
| Harddisk -interface | SATA3 |
| Product breedte | 70.1 mm |
| Product gewicht | 45.7 g |
| Product hoogte | 7.2 mm |
| Product lengte | 100.45 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type input/output | SATA III |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.0500 kg |
| EAN | 4582563851863 |
| Fabrikant Naam | Kioxia |
| BOL Beste prijs | € 101,99 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 30 maart in huis |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.