Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2460 MHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 3072 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugensnelheid | 17000 MHz |
| Geheugenbus | 128 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 500 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ZT-D40600G-10L |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Zotac |
| Model | Zotac ZT-D40600G-10L videokaart NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 117.6 mm |
| Product lengte | 39.5 mm |
| Raytracing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1, Mini DisplayPort, Mini-HDMI, Thunderbolt |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 55 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 4895173627163 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.