Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 1770 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 6144 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugensnelheid | 19000 MHz |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 850 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4719331309336 |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| HDCP Compliant | HDCP 2.3 |
| Maximaal aantal schermen | 4 |
| Model | GIGABYTE AORUS GV-N307TAORUS M-8GD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 142 mm |
| Product lengte | 70 mm |
| Raytracing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1, VGA |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 324 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4719331309336 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.