Aanvullende informatie
| Merk | ASUS |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90YV0CT7-M0NA00 |
| Kleur | Zwart |
| EAN | 4711081320227 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Product hoogte | 124 mm |
| Product lengte | 46 mm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| BOL Beste prijs | € 467,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Kloksignaalfrequentie | 1815 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 1536 |
| Videokaartgeheugen | 6 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 192 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2.3 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 450 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| Fabrikant Naam | Asus |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 3.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Model | ASUS TUF Gaming Gaming GeForce® GTX 1660 Ti EVO OC Edition NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6 GB GDDR6 |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.0, Mini DisplayPort, Mini-HDMI, Thunderbolt, VGA |
| Type koeling | Actief |
| VR-ready | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Direct-X versie | 12.0 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Raytracing | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.