Aanvullende informatie
| Type videokaart | AMD Radeon RX Vega 64 |
|---|---|
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2.5 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 600 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GV-RXVEGA64GAMING OC-8GD |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Bustype | PCI-Express 3.0 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Type aansluiting | DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, HDMI 2.0 |
| Type koeling | Actief |
| VR-ready | Ja |
| EAN | 4719331302771 |
| BOL Beste prijs | € 799,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Model | GV-RXVEGA64GAMING OC-8GD |
| Kloksignaalfrequentie | 1276 GHz |
| Geheugensnelheid | 945 MHz |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Kleur | Zwart, Oranje |
| OpenGL | OpenGL 4.5 |
| Raytracing | Nee |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Fabrikant Naam | GIGABYTE Technology Co., Ltd. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.