Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2505 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 5888 |
| Videokaartgeheugen | 12 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 192 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 650 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 16 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GV-N4070EAGLE OCV2-12GD |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| Model | GIGABYTE EAGLE GeForce RTX 4070 OC V2 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 115 mm |
| Product lengte | 41 mm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| VR-ready | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4719331314484 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.