Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 1845 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 8704 |
| Videokaartgeheugen | 10 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugensnelheid | 19000 MHz |
| Geheugenbus | 320 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 750 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GV-N3080AORUSX WB-10GD |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| Model | GIGABYTE AORUS GeForce RTX™ 3080 XTREME WATERFORCE WB 10G NVIDIA GeForce RTX 3080 10 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 163 mm |
| Product lengte | 29 mm |
| Raytracing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1, VGA |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4719331307592 |
| BOL Beste prijs | € 1.650,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |
| Maximaal aantal schermen | 4 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| VR-ready | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.