Aanvullende informatie
| Type videokaart | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|---|
| Videokaartgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugensnelheid | 16000 MHz |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 850 |
| Voedingaansluiting videokaart | 3x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4719331308407 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| Model | GIGABYTE GAMING Radeon RX 6900 XT OC 16G AMD 16 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 118 mm |
| Product lengte | 58 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1, VGA |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 242 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1639 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4719331308407 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart;Roestvrijstaal |
| Kloksignaalfrequentie | 2285 GHz |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.