Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | Hout |
|---|---|
| Max. hoogte | 76.40 cm |
| Minimale hoogte | 76.40 cm |
| Materiaal tafelonderstel | Metaal |
| Merk | PEAM |
| Kleur | WIT |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Verstelbaar tot sta bureau | Ja |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Inclusief opbergruimte | Nee |
| Inclusief lade(s) | Ja |
| Uitschuifbaar tafelblad | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Product gewicht | 15.50 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NEE |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Hoekbureau | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Product breedte | 127 cm |
| Product diepte | 127 cm |
| Verpakking breedte | 127 cm |
| Verpakking hoogte | 76.40 cm |
| Verpakking lengte | 127 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.50 kg |
| EWaste | Ja |
| EAN | 8721277156031 |
| BOL Beste prijs | € 249,95 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 22 oktober in huis |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.