Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | Spaanplaat |
|---|---|
| Max. hoogte | 90 cm |
| Minimale hoogte | 78 cm |
| Materiaal tafelonderstel | Spaanplaat |
| Merk | AJE Meubles B.V. |
| Kleur | Wit + Groene LED |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Verstelbaar tot sta bureau | Nee |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Inclusief opbergruimte | Nee |
| Inclusief lade(s) | Ja |
| Uitschuifbaar tafelblad | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Product gewicht | 40 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Universeel |
| Hoekbureau | Nee |
| Product breedte | 138 cm |
| Product diepte | 50 cm |
| Product hoogte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 145 cm |
| Verpakkingsgewicht | 40 kg |
| EAN | 5904948086582 |
| BOL Beste prijs | € 299,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 17 april in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Met verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.