Aanvullende informatie
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | FD-FAN-PRI-AL18-PWM-2P |
| Verpakking breedte | 188 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| EAN | 7340172702665 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |
| BOL Beste prijs | € 82,65 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 24 februari in huis |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Nee |
| Inclusief fancontroller | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximum aantal fans achterzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans bovenzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Model | Prisma AL-18 ARGB PWM 2-Pack |
| Stoffilter | Nee |
| Type LED verlichting | Addressable RGB verlichting |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Merk | Fractal |
| Type koeler | CPU-koeler |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Diameter | 18 cm |
| Max. toerental | 1200 r/min |
| Maximale luchtstroom | 146.81 m³/h |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 1127 g |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.