Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 4 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 4 |
| Aantal 5.25 inch bays | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 4 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsdempende materialen | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FD-C-POS1X-02 |
| Materiaal | Staal, Glas |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 2 |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 3 |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Maximum diameter radiator | 140 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 185 cm |
| Maximum lengte videokaart | 430 cm |
| Model | Fractal Design Pop XL Silent Tower Zwart |
| Moederbord form factor | ATX |
| Stoffilter | Ja |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB 3.1 |
| Verpakking breedte | 330 mm |
| Verpakking hoogte | 625 mm |
| Verpakking lengte | 608 mm |
| Verpakkingsgewicht | 12100 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 0843276103156 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.