Aanvullende informatie
| Merk | DeepCool |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | R-LS520-BKAMNT-G-1 |
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | LS520 |
| EAN | 6933412727484 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 12 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 2011, Socket 2011v3, Socket 2066, Socket AM4 |
| Max. toerental | 2250 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 32.9 dB |
| Maximale luchtstroom | 145.86 m³/h |
| Min. toerental | 500 r/min |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Water |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakkingsgewicht | 1305 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 64,35 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 20 maart in huis |
| Materiaal | Aluminium, Plastic |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Inclusief koeler | Ja |
| CPU soort | Desktop |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.