Aanvullende informatie
| Intern geheugen | 32 GB |
|---|---|
| Intern geheugen opbouw | 2 x 16 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Geheugensnelheid | 6000 MHz |
| CAS latency | 36 |
| Voltage | 1.4 V |
| ECC Type | ECC UDIMM (Unregistered) |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CMH32GX5M2E6000C36W |
| CE markering | Zichtbaar |
| Type RAM-geheugen | DIMM-geheugen |
| Type verlichting | RGB |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 14 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
| EAN | 0840006695738 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 405,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis |
| Geheugenkaartcapaciteit | 32 GB |
| SD adapter meegeleverd | Nee |
| USB reader meegeleverd | Nee |
| Röntgenstraal bestendig | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Waterbestendig | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 134 g |
| Fabrikant Naam | Corsair |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.