Aanvullende informatie
| Merk | Corsair |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | CH-913A01U-NA |
| Model | US QWERTY |
| EAN | 0840006655176 |
| Kleur | Zwart |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Taal toetsenbordindeling | US Layout |
| Toetsenbord opties | Anti-Ghosting, Bluetooth, Numeriek keypad, Oplaadbaar, Programmeerbare toetsen, Toetsenbord-verlichting |
| Multimediasneltoetsen | Ja |
| Vlakke toetsen | Nee |
| Type toetsen | Mechanische toetsen |
| Verlichting | Ja |
| Per toets apart verlicht | Nee |
| Numeriek keypad | Ja |
| Game platform | MAC |
| Type toetsenbord connectie | Bluetooth |
| Systeemeisen | Ondersteund in Windows 10, 11 en macOS 10.15+. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draadloos | Ja |
| Draadloos bereik | 840006655176 m |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Fysieke toetsenbordindeling | ANSI |
| Geschikt voor besturingssysteem | Windows, Mac OS |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Kabellengte | 1.82 m |
| Met display | Nee |
| Oplaadbaar | Ja |
| Product breedte | 15.60 cm |
| Product gewicht | 780 g |
| Product hoogte | 1.70 cm |
| Product lengte | 43.70 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Soort mechanische toetsen | Tactile |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type input/output | Bluetooth |
| Type verlichting | RGB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 483 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1324 g |
| Voedingstype | Accu |
| BOL Beste prijs | € 250,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Corsair Inc. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.