Aanvullende informatie
| Merk | CoolCold |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | K24 |
| Kleur | Blauw |
| Type koeler | Laptop-koeler |
| Model | K24 |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719326749167 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 12 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 1200 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 25 dB |
| Maximale luchtstroom | 126.321453 m³/h |
| Min. toerental | 1000 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 22 dB |
| Minimale luchtstroom | 120 m³/h |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 5 W |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | – |
| Verpakking breedte | 276 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 352 mm |
| Verpakkingsgewicht | 793 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.