Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 3 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 3 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| Aanvullende functies | – PROFESSIONEEL ONTWERP: De MC-1000 minitower is voorzien van een metalen mesh-frontrooster om de prestaties te maximaliseren, terwijl u door de zijruit kunt genieten van de interne componenten, wat de geavanceerde stijl versterkt – ULTRA-STILLE FDB-VENTILATOR: De compacte behuizing van de MC-1000 is voorzien van een 80 mm ventilator aan de achterkant met een uniek aerodynamisch bladontwerp en duurzame, wrijvingsarme FDB dynamische vloeistoflagers -OPTIMISTISCHE KOELING: De MC-1000 MicroATX-kast heeft een FDB-ventilator en een metalen MESH-rooster en biedt plaats aan maximaal 3 ventilatoren; bovendien kunt u VGA's installeren tot 235 mm – 260 mm (zonder ventilator aan de voorkant) lang en 127 mm breed, evenals koellichamen tot 137 mm hoog – MINIMALE AFMETING MAXIMALE CAPACITEIT: De MC-1000 minitowerbehuizing ondersteunt *MicroATX- en Mini-ITX-moederborden; daarnaast is er ruimte voor maximaal 3 x 2,5" SSD's en 3 x 3,5" HDD's; *Het kan nodig zijn om de voorste ventilatoren te verwijderen op MicroATX-moederborden met afmetingen van 24,5 cm x 24,5 cm (6 inch) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geluidsdempende materialen | Ja |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief fancontroller | Nee |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | MC1000W Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8721022262444 |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 2 |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Maximum diameter radiator | 240 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 0 cm |
| Maximum lengte videokaart | 0 cm |
| Model | 8721022262444 |
| Moederbord form factor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Plaats voeding | Boven |
| Reparatie type | Carry-in |
| Soort zijpaneel | Gehard glas |
| Stoffilter | Nee |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Type aansluiting | Connection Head Phone, USB 3.0, USB 2.0 |
| Type bijvoegsel | Midi-Tower |
| Type extern geheugenslot | USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onredelijk Gebruik, Waterschade |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 350 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.05 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 8721022262444 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.