Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | MDF |
|---|---|
| Max. hoogte | 90.60 cm |
| Minimale hoogte | 0 cm |
| Materiaal tafelonderstel | MDF |
| Merk | ml-design |
| Kleur | Wit |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Verstelbaar tot sta bureau | Nee |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Inclusief opbergruimte | Ja, rechts en links |
| Inclusief lade(s) | Nee |
| Uitschuifbaar tafelblad | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Product gewicht | 25 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Taal handleiding | Duits |
| Hoekbureau | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Product breedte | 179.80 cm |
| Product diepte | 55 cm |
| Product hoogte | 90.60 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 90.60 cm |
| Verpakking lengte | 179.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 27.30 kg |
| EWaste | Nee |
| EAN | 4064649049901 |
| BOL Beste prijs | € 159,03 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 28 november in huis |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.