Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 2 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief fancontroller | Nee |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S0220160 |
| Materiaal | Staal, Kunststof |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 1 |
| Maximum aantal fans zijkant | 1 |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 16 cm |
| Maximum lengte videokaart | 35 cm |
| Model | 1 |
| Moederbord form factor | Micro-ATX |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Type aansluiting | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Mini Tower |
| Type extern geheugenslot | Micro SD, SD-kaart |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 8436532165603 |
| BOL Beste prijs | € 65,41 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 20 oktober in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanvullende functies | Kaartlezer |
| Soort zijpaneel | Geen zijkant |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.