Aanvullende informatie
| Type videokaart | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2366 MHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 5120 |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugensnelheid | 2293 MHz |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 3 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 750 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90YV0J90-M0NA00 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Fabrikant Naam | Asus |
| Kleur | Zwart |
| Model | ASUS Dual -RX7900GRE-O16G AMD Radeon RX 7900 GRE 16 GB GDDR6 |
| Product breedte | 50 mm |
| Product hoogte | 134 mm |
| Product lengte | 280 mm |
| Raytracing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 405 mm |
| Verpakking hoogte | 88.5 mm |
| Verpakking lengte | 233 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1700 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 4711387548615 |
| Merk | ASUS |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product gewicht | 933 kg |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.