Aanvullende informatie
| Merk | Antec |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 761345109222 |
| Kleur | Niet van toepassing |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | A30 |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Koper |
| EAN | 0761345109222 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 9.2 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Socket 1156, Socket 1151, Socket 1150, Socket 775, Socket AM3 |
| Max. toerental | 1.750 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 20 dB |
| Maximale luchtstroom | 61.164 m³/h |
| Min. toerental | 1.750 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 20 dB |
| Minimale luchtstroom | 61.164 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type koelingsconnector | 3-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Verpakkingsgewicht | 362 g |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Antec |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.