Aanvullende informatie
| Merk | Alpenföhn |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 84000000119 |
| Kleur | Zwart, Zilver, Wit |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | Ben Nevis |
| Materiaal | Aluminium, Plastic |
| EAN | 4250280302042 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 12 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1 |
| Max. toerental | 1600 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 20.2 dB |
| Maximale luchtstroom | 95.14 m³/h |
| Min. toerental | 400 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 8 dB |
| Minimale luchtstroom | 0 m³/h |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Geen taal, Universeel |
| Type koelingsconnector | 3-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 600 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| BOL Beste prijs | € 34,50 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.