Aanvullende informatie
| Merk | Merkloos |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | Case Fan |
| EAN | 0602701075723 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| BOL Beste prijs | € 7,95 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Model | 4-Pin PWM naar Triple Fan Splitter Kabel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.